Pojištění po internetu

Rozkoukali jste se v dnešní internetové a hektické době do té míry, že jí chcete využívat ke svému prospěchu? To je jedině dobře, protože srovnání cen stejných pojistných produktů sjednaných na pobočce a po internetu výrazně vyznívá ve prospěch moderní technologie. A to s ním přicházejí i další výhody. Ale postupně:

  1. Sjednáváme-li pojištění po internetu, téměř vždy ušetříme, cca 5%, ale některé pojišťovny se nebojí zlevnit ani o už dosti výrazných procent patnáct.
  2. K tomu všemu patří pohodlí. Stejně jako teď sedíte u počítače (tabletu, mobilního telefonu,…) a internetového prohlížeče, stačí zadat adresu libovolné pojišťovny (třeba Generali, Česká pojišťovna,…) a okamžitě můžete vybraný produkt sjednat.
  3. Po sjednání je na řadě zaplacení, což můžete provést také okamžitě, máte-li tedy kreditní kartu uzpůsobenou k placení po internetu. Taková platba je otázkou pár vteřin, po kterých už můžete v klidu využívat například velmi oblíbené povinné ručení, ale i některé další produtky.
  4. Kromě sjednávání na stránkách konkrétních pojišťoven máte ještě jednu možnost, která vám dovolí ušetřit dokonce více. Jde o využití nabídek některých zprostředkovatelů pojistných produktů. Ti využívají velmi výhodných smluv, které mají s pojišťovnami sjednané, což jim dovoluje nabízet stejné produkty za mnohem nižší ceny. Pro klienty je to jasná výhoda, ale moc na tom netratí ani samotné pojišťovny, které tak relativně lehce získávají další distribuční kanál a na internetu skvěle viditelnou reklamu, protože tito zprostředkovatelé se na webu intenzivně zviditelňují.
Posted in Pojištění by admin at Květen 1st, 2011.

Comments are closed.